تبلیغات
اشعار عاشقانه ی من - وصیت نامه شهید حمید رضا پاسبانیان

اشعار عاشقانه ی من

بالبخند بیاو نظربذار

وصیت نامه شهید حمید رضا پاسبانیان

وصیت نامه شهید حمید رضا پاسبانیان

ان الله اشتری من المومنین ا نفسهم و اموالهم بان لهم الجنه .

همانا خداوند مومنان را به مالها و جانهایشان به قیمت بهشت خریداری می کند .

سوره توبه ایه ۱۱۱

با سلام و درود به پیشگاه ولیعصر امام زمان و منجی عالم بشریت مهدی موعود و با سلام به نائب بر حقش امام خمینی و با درود و تهیات به ارواح پاک شهدای انقلاب اسلامی و با آرزوی شفای مجروحین و معلولین سخن خود را آغاز می کنم .

انسان در زندگانی خویش عاقبت باید از خوشیها و یا سختی ها دست بردارد و به دیار دیگر که همان عالم برزخ است روانه شود و خلاصه انسان روزی می میرد چه بهتر که این جان خویش را فدای اسلام عزیز ، اسلامی که پیامبر اسلام جان خویش را برای آن فدا کرد . مادر ، پدر و همه دوستان برای شهید شدن من ناراحت نباشید زیرا راهی که من رفتم و امیدوارم سبیل الله باشد راهی است که امام اول ما شیعیان هنگامیکه ضربت می خورد می فرماید به خدای کعبه رستگار شدم  ………….

مادرم برای من گریه نکن زیرا تری چشمان تو دشمنان ما را شاد خواهد کرد و برای من لباس سیاه نپوشید . در دعاهایتان مرا دعا کنید …. اگر کسی از من طلبی داشت و آن را مطالبه کرد به او بدهید و از دوستان بخواهید مرا حلال کنند هر جا که پدر و مادرم خواستند مرا دفن کنند ……..

پیامم به دوستان و همکلاسی ها این است که از مرزهای فرهنگی دفاع کنید و نگذارید دشمنان اسلام با دسیسه های خود بتواند در این مدارس و دبیرستانها نفوذ کنند و خدای ناکرده فرهنگ ما را بخواهند فرهنگی وابسته به غرب و یا شرق بسازند .

…………. و اما ای محتکر و گران فروش بدان روزی در پیشگاه دادگاه عدل الهی محاکمه خواهی شد . بدان روزی باید جواب این بی رحمی ها را بدهی حال اگر کسی به شما چیزی نمی گوید بدان که روز باز خواستی هست و خدا نیز در کار است و همین برای شما بس  …… به امید پیروزی رزمندگان اسلام و نابودی کفر جهانی و ظهور حضرت مهدی ( عج )

خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

از عمر ما بکاه و بر عمر او بیفزا

رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

معلولین و مجروحین شفا عنایت فرما

زیارت کربلا نصیب ما بگردان

والسلام علی من التبع الهدی

 
[ جمعه 10 خرداد 1392 ] [ 05:29 ب.ظ ] [ بنده ی خدا ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه